poniedziałek, 22 października 2012

Narta startowa dla szybowców SZD-50-3 Puchacz i SZD-54-2 Perkoz

W najbliższym czasie planujemy produkcję niewielkiej serii nart startowych do dwumiejscowych szybowców SZD-50-3 Puchacz oraz SZD-54-2 Perkoz.

Ile radości daje latanie ze śniegu wie ten, kto tego spróbował. Niegdyś startowano „z narty” między innymi w Nowym Targu, holując szybowce na falę Tatrzańską, ale także na przykład w Bezmiechowej, gdzie rozbieg ze szczytu zbocza był jeszcze krótszy niż na kółku. Narta jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem na zimę, wiedzą to wszyscy, którzy zmuszeni byli przepychać nielekkie przecież Puchacze czy Bociany w kopnym śniegu.

Sama narta wyposażona została w kółeczko, które pozwala na przetaczanie szybowca w hangarze lub po płycie. Prosty montaż polega przede wszystkim na wybudowaniu przedniego kółka szybowca. Koło główne pozostaje.

Uruchomienie produkcji uzależniamy od ilości zainteresowanych i liczby potencjalnych zamówień. Wtedy też poinformujemy o cenie i terminach dostaw.

Zainteresowane kluby prosimy o przesyłanie informacji na adres: office@szd.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem (+48) 33 812 50 26.